| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-500SC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Wysokiej jakości maszyna automatyczny mały przenośnik maszyna linii smt LED linii montażowej przenośnik zasilający
Ta maszyna, zwana również maszyną tłumaczenia PCB, która jest używana do transportu płyt z jednej linii do dwóch linii lub odwrotnie, orientacja płyty nie ulegnie zmianie podczas przechodzenia.
Specyfikacja
| Model | HS-500SC |
| Wymiar PCB | (50*50) ~ ((500*460) |
| Zasilanie | Marka AC100-240V |
| Wysokość transportu | 900±20 mm |
| Kierunek transportu | L do R lub R ro L, (nieobowiązkowe) |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Wymiar maszyny | 600*(1500~4800) *1100mm |
| Waga | 150 do 350 kg |
Cechy
1Ramy wykonane są z grubej blachy.
2.Równoległy silnik stopniowy.
3.Urządzenie równoległego przenoszenia, import pasów synchronicznych + przewodnik przy użyciu półgładkiego bloku.
4-Sposób regulacji szerokości: ręczne.
5Silnik stopniowy służy do transmisji torów.
6Panel operacyjny to ekran dotykowy.
7.PLC sterowanie sterownikiem programowalnym.
8- Standardowy SMEMA.
9.1 zestaw szafy sterującej.
Uwaga:Rozpoczynek A (1 na 1)
Tryb B (2 w 2 wyjścia)
![]()