| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-700 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100 V / 220 V ± 10% 50/60 Hz |
| Całkowita moc | 2600 W |
| Moc grzejnika | Górna grzałka 1200 W (maks.), dolna grzałka 1200 W (maks.) |
| Kontrola temperatury | Precyzyjny czujnik K + sterowanie w pętli zamkniętej (dokładność ± 1 ℃) |
| Zakres rozmiarów PCB | Maks. 140 mm × 160 mm, min. 5 mm × 5 mm |
| Zakres rozmiarów BGA | Maks. 50 mm × 50 mm, min. 1 mm × 1 mm |
| Dokładność montażu | ± 0,01 mm |
| Masa maszyny | 30 kg |