| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460-CY |
| MOQ: | 3 zestawy |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
| Model | HS-C600/HS-C1000 |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V lub AC110V 50/60Hz |
| Rozmiar PCB | 50×50mm do 500×390mm |
| Regulacja szerokości | Obsługa ręczną korbą |
| Kierunek PCB | Od lewej do prawej lub od prawej do lewej |
| Wysokość transportu | 900 ± 20 mm |
| Prędkość transportu | Regulowana od 0,5 do 20 metrów na minutę |
| Strona stała toru | Strona przednia stała (opcjonalnie strona tylna stała) |
| Długość maszyny | 0,5M/0,6M/0,8M/1M/1,5M |
| Opcje | Światło, Wentylator, Lupa, Pokrywa, Inspekcja |