| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CVN350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Urządzenie do obsługi płytek PCB zgodne ze standardem SMEMA do płynnej i równoległej regulacji szerokości
Wprowadzenie
To urządzenie zapewnia funkcję selekcji płytek OK i NG na linii produkcyjnej SMT. Może być używane, gdy wymagana jest wizualna inspekcja płytek PCB. Płytki PCB będą nadal działać, nie przerywając normalnego przepływu płytek PCB.
Specyfikacja
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Efektywna długość PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Wymiary maszyny | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Waga | 70kg | 90kg |
| Wysokość transportu | 910±20mm |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L (opcjonalnie) |
| Prędkość transportu | 0.5~20 m/min lub określona |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednofazowe |
| Zużycie energii | Maks. 100VA |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Zużycie powietrza | Maks. 10L/min |
| Komunikacja | SMEMA |
Cechy
1. Sterowanie programem PLC.
2. Tryb by-pass, inspekcja, tryb odrzucania NG do wyboru.
3. Ustawienia rozstawu do wyboru.
4. Centralna pozycja zatrzymania PCB.
5. Konstrukcja z ciężkim dnem zapobiegająca przesuwaniu się.
6. Wyświetlacz wieżowy dla statusu pracy maszyn.
7. Łączna pojemność magazynu na 10 płytek NG.
8. Panel operacyjny z ekranem dotykowym.
9. Zgodność ze standardem SMEMA.
![]()
Szyna transportowa
![]()
![]()
Konstrukcja podnosząca
![]()
Sterowanie elektryczne
![]()