|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SZ350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Przenośnik obrotowy PCB 90 stopni o szerokości 460 mm z przezroczystą osłoną górną
Wprowadzenie
Maszyna ta służy do zmiany kierunku przepływu PCB w linii produkcyjnej SMT.
Cechy
1, Kierunek przepływu PCB można zmienić w zakresie 90, 180, 270 stopni.
2, Stała szyna prowadząca zgodnie z wymaganiami klienta.
3, Miękkie sterowanie przyciskami LED, tradycyjne i łatwe w obsłudze.
4, Przezroczysta osłona górna, operator może obserwować cały proces pracy.
5, Zamknięta konstrukcja z wbudowanym ogranicznikiem momentu obrotowego dla zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa.
6, Liniowe prowadnice i śruby pociągowe Hiwin zapewniają płynny i precyzyjny obrót.
7, Minimalizacja szczeliny transferowej między przenośnikami.
8, Konfigurowalna prędkość przepływu PCB.
Płynna i równoległa regulacja szerokości (śruba pociągowa).
9, Kompatybilny z SMEMA.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Przenośnik obrotowy PCB |
| Wysokość transportu | 910±20mm |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund |
| Bok mocowania toru | Przód |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednofazowe |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Zużycie powietrza | Maks. 10 l/min |
| Grubość PCB | Min. 0,4 mm |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Efektywna długość PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Wymiary maszyny | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Waga | 150kg | 180kg |
![]()
![]()