| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-330BF |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Sterowanie przez ekran dotykowy 4 grupy chłodnic Wieża Świetlna Wyświetlacz PCB Maszyna buforowa
Wprowadzenie
Ta maszyna buforowa PCB to inteligentne urządzenie buforujące płytki, posiada 25 warstw do przechowywania płytek PCB, każda warstwa ma swój indywidualny
sygnał, a każda warstwa ma przypisany numer, gdy maszyna znajdująca się poniżej wyśle sygnał do numeru warstwy, bufor zaakceptuje sygnał i wyda polecenie warstwie, a następnie automatycznie wybierze i przetransportuje płytki PCB do maszyny znajdującej się poniżej.
Cechy
1. Przyjazny dla użytkownika panel sterowania z miękkim ekranem dotykowym.
2. Tryb pracy: OK przejście lub Magazyn, Ng odrzut, Oczekiwanie na definicję, By Pass.
3. Trwałe rolki jako medium transportowe. (brak potrzeby wymiany pasków)
4. Szybkie, płynne i precyzyjne pozycjonowanie indeksowania. (Napęd serwomotoru)
5. Zapewniony system ‘Threshold”.
6. Płynna i równoległa regulacja szerokości. (Napęd śrubowy)
7. Mała powierzchnia zajmowana przez maszynę.
8. Kompatybilność ze standardem SMEMA.
Specyfikacja
| MODEL | HS-HC250 | HS-HC250 |
| EFEKTYWNY ROZMIAR PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| ROZMIAR MASZYNY | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| WAGA | 200kg | 230kg |
| MODEL | HS-HC250 | HS-HC250 |
| EFEKTYWNY ROZMIAR PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| ROZMIAR MASZYNY | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| WAGA | 200kg | 230kg |
PARAMETRY TECHNICZNE
| FUNKCJA | To urządzenie służy jako bufor pomiędzy maszyną SMD a sprzętem inspekcyjnym. |
| Wysokość transportu |
910±20mm |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L |
| Zbieranie płytek | Podnoszenie stojaka PCB |
| Prędkość transportu przenośnika | Regulowana |
| Szyna strona stała | Strona przednia lub tylna |
| Strona obsługi | Strona przednia |
| Grubość PCB | Min. 0,6 mm |
| Wybór skoku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Zasilanie | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Moc | 0,05kW |
| Pojemność magazynowa PCB | Maks. 25 sztuk |
| Magazyn | Nie |
| Sygnał | SMEMA |
| Opcje | Automatyczna regulacja szerokości |
![]()