| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-700 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Precyzyjna stacja lutownicza BGA do telefonów komórkowych z kontrolą czujnika K
Specyfikacja
| Stacja lutownicza BGA do telefonów komórkowych | Model: HS-700 |
| Zasilanie | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 2600W |
| Moc grzałki | Górna grzałka 1200W (Max), dolna grzałka 1200W (Max) |
| Materiał elektryczny | Silnik krokowy + inteligentny regulator temperatury + kolorowy ekran dotykowy |
| Kontrola temperatury | wysoka precyzja czujnika K + kontrola w pętli zamkniętej + niezależny regulator temperatury (precyzja może osiągnąć ±1℃) |
| Czujnik | 1 szt. |
| Sposób pozycjonowania | Podparcie PCB w kształcie V + zewnętrzny uniwersalny uchwyt + światło laserowe do centrowania i pozycjonowania |
| Wymiary ogólne | D450mm*S470mm*W670mm |
| Rozmiar PCB | Maks. 140mm*160mm Min. 5mm*5mm |
| Rozmiar BGA | Maks. 50mm*50mm Min. 1mm*1mm |
| Odpowiednia grubość PCB | 0,3 - 5mm |
| Dokładność montażu | ±0,01mm |
| Waga maszyny | 30KG |
| Waga montowanego układu | 150g |
| Tryby pracy | Pięć: Półautomatyczny/Ręczny/Usuwanie/Montaż/Spawanie |
| Naprawa zastosowania | układy / płyty główne telefonów itp. |
Cechy
1. 5 trybów pracy
2. 15'' monitor LCD HD
3. 7'' kolorowy ekran dotykowy HD
4. silnik krokowy
5. System optycznego wyrównywania kolorów CCD
6. Dokładność temperatury w granicach ±1℃
7. Precyzja montażu w granicach ±0,01mm
8. Wskaźnik powodzenia naprawy: 99% +
9. Niezależne badania i rozwój sterowania jednoczipowego
O opakowaniu
![]()
![]()
![]()