| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CVN350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Urządzenia do obsługi płytek PCB zgodne ze standardem SMEMA dla linii SMT - przenośnik odrzutów
Specyfikacja
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Efektywna długość PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Wymiary maszyny | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Waga | 70kg | 90kg |
| Wysokość transportu | 910±20mm |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L (opcjonalnie) |
| Prędkość transportu | 0.5~20 m/min lub specyficzna |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednofazowe |
| Zużycie energii | Maks. 100VA |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Zużycie powietrza | Maks. 10L/min |
| Komunikacja | SMEMA |
Cechy
1, Dostępne tryby odrzutu, inspekcji i obejścia.
2, Konstrukcja modułowa.
3, Stabilność zwiększona dzięki solidnej konstrukcji.
4, Laserowo grawerowane prowadnice boczne ze stali nierdzewnej dla najwyższej jakości i trwałości.
5, Ergonomiczny podłokietnik.
6, Płynna i równoległa regulacja szerokości (śruba pociągowa).
7, Dostępne różne długości na życzenie.
8, Regulacja prędkości.
9, Zgodność ze standardem SMEMA.
![]()
Szyna transportowa
![]()
![]()
Konstrukcja podnosząca
![]()
Sterowanie elektryczne
![]()
Mamy profesjonalnych techników i sprzedawców, którzy opierają się na zaawansowanej technologii i dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wysoce wydajną i niezawodną obsługę płytek. Jednocześnie nasz doświadczony zespół inżynierów zawsze śledzi kierunek rozwoju inteligentnych fabryk, aktualizuje produkty i technologię zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, dążąc do tworzenia coraz bardziej zautomatyzowanych i opłacalnych produktów przez cały czas, a także realizujemy zamówienia OEM w oparciu o różne potrzeby naszych klientów.