| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-BD4 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | Przemysłowy sterownik PLC |
| Programowanie | Programista do demonstracji tekstu |
| Tryb sterowania | Precyzyjny silnik stopniowy |
| Maksymalna średnica rozprowadzania | 160 mm (dwie stacje), 110 mm (cztery stacje) |
| Prędkość silnika | 0 ~ 300 obr./min |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,1 mm |
| Oś Z Zakres regulacji | 250 mm |
| Oś Z Podróże robocze | 50 mm |
| Rozmiar (L*W*H) | 420 mm × 532 mm × 532 mm |
| Waga | 35 kg |
| Siła robocza | AC220V/50~60Hz/200W |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 0.4~0.6Mpa (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy i wilgotność | Temperatura: 0~40°C, wilgotność: 20~90% |