| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331AB |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
Mieszanie kleju AB, pojedyncza platforma, potrzebne urządzenie do dozowania kleju
Specyfikacja
| POZYCJA | SPECYFIKACJA |
| Stosunek mieszania kleju | 1:1-10:1/Konfigurowalny |
| Prędkość dozowania | 10-150g/5s (w oparciu o proporcję kleju 1:1) |
| Precyzja dozowania | Ilość kleju ±1%, Proporcja kleju ±1% |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300*300*100mm (oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maks. 300mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy + pasek rozrządu |
| Powtarzalność | ±0.02mm |
| Wzór | Linie, Okręgi, Łuki, Ścieżki ciągłe, Interpolacja liniowa 3D |
| Precyzja zalewania | Ilość ±1%, Proporcja: ±1% |
| Metoda operacji | Automatyczna |
| Programowanie | Pilot do nauki |
| Kontrola | Karta |
| Funkcja zapobiegająca wyciekom | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Waga | 65kg |
| Wymiary (D*S*W) | 716*585*645mm |
| Zasilanie | 220V 50-60Hz 350W |