| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-D331 |
| Zasilanie | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1/Kustomowalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s ((na podstawie stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ± 1%, Odsetek kleju ± 1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 500*300*300*100mm ((oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s ((Wykonane na zamówienie 800 mm/s) |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzorzec | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | ilość ± 1%, stosunek: ± 1% |
| Programowanie | Wskazówka |
| Kontrola | PLC |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Plik Momery | Skrzynka przenośna ma 256 MB pamięci RAM, a karta offline ma 32 MB. Każdy plik przetwarzania zajmuje najwięcej 3M RAM (około stu tysięcy punktów przetwarzania). |
| Wsparcie dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Waga | 35 kg |
| Wymiar ((L*W*H) | 516*585*645 mm |