|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-F328 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
| Model | RM-F328 |
| Struktura | Jednorazowy wrot, podwójna platforma |
| Efektywna długość cięcia | 300 × 350 mm |
| Rodzaje cięcia | Prosta linia, łuk, okrągła |
| Prędkość ruchu | Oś X/Y: 1000 mm/s, oś Z: 500 mm/s |
| Metoda zbierania pyłu | Kolekcja górna |
| Prędkość wrotnika | 40,000-60,000 obrotów/min |
| Prędkość cięcia | Zmiana prędkości: |
| Dokładność cięcia | ± 0,03 mm |
| Dokładność powtarzania | ± 0,01 mm |
| Programowanie | Kolorowy CCD |
| Połączenie zewnętrzne | USB. |
| Zasilanie | 380 V |
| Moc maszyny | 2000 W |