| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-C600/HS-C1000/HS-C1500 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 szt./miesiąc |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia lub dostosowana |
| Szerokość PCB | 50*50~530*460 mm |
| Opcje długości przenośnika | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m lub dostosowanie |
| Metoda regulacji prędkości | Głowica |
| Ustawienie szerokości | Ręczna zaciskarka (opcjonalna automatyczna regulacja) |
| Zasilanie | AC110/220V, 50/60Hz, ±10% |
| Opcje | Światło, wentylator, funkcja kontroli, pokrywa, automatyczna regulacja szerokości, podwójna szyba itp. |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-C600 | HS-C1000 | HS-C1500 |
|---|---|---|---|
| Szerokość PCB | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm |
| Wymiar maszyny | 730*600*940 mm | 1130*600*940 mm | 1630*600*940 mm |
| Waga | 60 kg | 80 kg | 100 kg |