|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-NK250/HS-NK330/HS-NK390/HS-NK460 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
| Funkcja | Zbieranie płyt NG/OK oddzielnie poprzez odbieranie sygnału |
|---|---|
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Dyrekcja transportu | L~R, lub R~L |
| Czas zbierania informacji | Ok. 6 sekund na PCB |
| Czas zmiany magazynu | Około 30 sekund. |
| Ścieżka z ustawioną stroną | Strona przednia |
| Strona operacyjna | Strona przednia |
| Taśmy przenośnej | ESD |
| Grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Wybór dźwięku | 1-4 (10 mm odległości) |
| Zasilanie | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Ciśnienie powietrza | 4-6Bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 15L/min |
| Liczba czasopism | Górne: 1 magazyn, dolne: 2 magazynki |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
|---|---|---|---|---|
| Wydajna długość PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460 mm |
| Grubość PCB | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm |
| Wielkość magazynu | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Wymiar maszyny | 1950*1600*1200 mm | 2300*1760*1200 mm | 2500*1880*1200 mm | 2500*2160*1200 mm |
| Waga | 220 kg | 280 kg | 340 kg | 380 kg |