| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD250 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Negotation |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
Nasz Zamknięty podajnik, znany również jako Zamknięty podajnik PCB lub Automatyczna maszyna do ładowania zamkniętego, to specjalistyczne zautomatyzowane rozwiązanie do obsługi PCB przeznaczone dla linii produkcyjnych SMT wymagających wysokiej czystości i bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do zwykłych otwartych podajników PCB, przyjmuje w pełni zamkniętą konstrukcję obudowy, która może skutecznie zapobiegać przedostawaniu się kurzu, zanieczyszczeń i przedmiotów zewnętrznych do urządzenia, unikając zanieczyszczenia PCB i uszkodzenia komponentów spowodowanego zakłóceniami zewnętrznymi. Jako "punkt startowy" zautomatyzowanej linii produkcyjnej SMT, ściśle współpracuje z Wyładunek magazynków PCB (zainstalowanym na końcu linii), aby zrealizować pełny automatyczny obieg PCB od podawania do rozładunku, znacznie poprawiając wydajność produkcji i wskaźnik kwalifikacji produktu.
| Nazwa produktu | Maszyna do podawania PCB |
| Wysokość transportu | 910±30mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas wymiany magazynka | Około 30 sekund |
| Kierunek transportu | L~P, lub P~L |
| Obsługa | Obsługa z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia (lub do określenia) |
| Zasilanie | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynków | Strona górna: 1 szt., strona dolna: 2 szt. |
| Wybór rozstawu | 1-4 (rozstaw 10 mm) |
| Prędkość przenośnika | 0,5-20M/min lub na zamówienie |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Efektywna długość PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Rozmiar maszyny | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Rozmiar magazynka | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Waga | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()