| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-320 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
| Pozycja specyfikacji | HS-320 |
|---|---|
| Obsługiwany rozmiar płytki PCB (dł.*szer.) | 50x50 ~ 320x250 mm |
| Obsługiwana grubość płytki PCB | Grubość płytki: 0,8-3 mm / Długość pinów: poniżej 3 mm |
| Wysokość komponentów | Nad płytką: poniżej 100 mm / Pod płytką: poniżej 50 mm |
| Kształt i warunki płytki PCB | 1. Krawędź obsługi PCB: ≥3 mm 2. Waga komponentów: poniżej 3 kg 3. Odkształcenie płytki: poniżej 0,5 mm |
| Materiał / Pojemność kadzi lutowniczej | Stal nierdzewna / 10 kg |
| Moc kadzi lutowniczej | 3x500W / 1,5 kW |
| Wymagania dotyczące azotu | Czystość: 99,999% Ciśnienie / Zużycie: 0,5 MPa / 20-30 l/min / 1,2-1,5 m³/h |
| Dysza do topnika | Precyzyjna dysza płynna |
| Pojemność topnika | 2 l (ręczne napełnianie) |
| Zasilanie powietrzem | 0,5-0,7 MPa |
| Średnica wewnętrzna dyszy | Ø3 mm ~ Ø20 mm (możliwość dostosowania) |
| Wysokość fali | Automatyczna regulacja / pomiar wysokości |
| Sterowanie systemem | PC + PLC (Windows + Inovance) |
| Oprogramowanie do programowania | Obsługuje rysowanie obrazu do programowania (szybkie i wygodne) |
| Zasilanie / Moc | Jednofazowe 220V ±10% Moc rozruchowa: 2 kW |
| Waga | 70 kg (w tym 10 kg cyny) |
| Wymiary całkowite (dł.*szer.*wys.) | 730 x 800 x 840 mm |