| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-500H |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
| Model | HS-500H |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | D × S: 50 × 50 ~ 500 × 450 mm |
| Wysokość przenośnika | 900 mm ± 50 mm |
| System transportu | Sterowanie serwo XYZ, dokładność pozycjonowania ±0,02 mm |
| Maksymalna grubość PCB | 0,8 ~ 3 mm; Odkształcenie ≤ 3 mm |
| Wysokość komponentów | Strona górna ≤ 100 mm; Strona dolna ≤ 50 mm |
| Kociołek lutowniczy | Mechaniczny kociołek lutowniczy, pojemność 12 kg, moc podgrzewania 2 kW |
| Ogrzewanie górne | Ogrzewanie na podczerwień: 2,5 kW |
| Moc całkowita | AC 220V, 5,5 kW |
| Wymagania dotyczące azotu | Czystość: 99,999%, Ciśnienie: 0,5 MPa, Przepływ: 1,2 ~ 1,8 m³/h |
| Dysza natryskowa topnika | Standardowa precyzyjna dysza atomizująca 0,5 mm (opcjonalnie mikro-natrysk 130 μm) |
| Pojemność topnika | 2 L (automatyczny system zasilania topnikiem) |
| System sterowania | PC + PLC (Windows + Mitsubishi) |
| Wymiary maszyny | D × S × W: 1650 × 1350 × 1450 mm |
| Waga | 650 kg (w tym 12 kg lutowia) |