| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CU250/HS-CU330/HS-CU390/HS-CU460 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 szt./miesiąc |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | 90 stopniowy rozładowacz magazynów PCB |
| Wysokość transportu | 910 ± 30 mm |
| Dyrekcja transportu | Lewa → Prawa lub Prawa → Lewa |
| Strona operacyjna | Operacja frontu |
| Zasilanie | 220V / 50-60Hz ±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Pojemność magazynu | Górna: 1 / dolna: 2 |
| Prędkość przenośnika | 00,5-20 m/min (regulowane) |
| Interfejs | SMEMA |
| Model | Zakres rozmiarów PCB | Rozmiar maszyny (mm) | Wielkość magazynu (mm) | Waga |
|---|---|---|---|---|
| HS-CU250 | 50 × 50 - 350 × 250 mm | 1100×1200×1200 | 355×320×563 | 140 kg |
| HS-CU330 | 50×50 - 455×330 mm | 1310×1360×1200 | 460×400×563 | 200 kg |
| HS-CU390 | 50 × 50 - 530 × 390 mm | 1430×1480×1200 | 535×460×570 | 260 kg |
| HS-CU460 | 50×50 - 530×460 mm | 1430×1620×1200 | 535×530×570 | 300 kg |