| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-203 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 szt./miesiąc |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HS-203 |
| Zasilanie | AC220V jednofazowa, 50-60 Hz |
| Maszyna | 60 kg |
| Wielkość maszyny | 770 × 370 × 420 mm |
| Długość cięcia | 300 mm |
| Maksymalny bieg koła noża | 350 mm |
| Dokładna regulacja koła noża | 0-3 mm |
| Ustawienie dolnej części noża | 0-2 mm |
| Szerokość tylnego osłony | 150 mm |
| Maksymalna szerokość PCB | 150 mm |
| Maksymalna długość cięcia | 350 mm |
| Zakres grubości PCB | 00,6 - 3,2 mm |
| Gęstość rowu w kształcie V | 00,25 - 2,0 mm |