|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-DH800 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HS-DH800 |
| Napięcie wejściowe | AC110V / 220V, 50/60Hz |
| Maksymalna moc | 300 W |
| Prędkość ruchu | 300 mm/s (wykonalne do 800 mm/s) |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Obciążenie robocze/stacjonarne | 5 kg / 3 kg |
| Temperatura podgrzewania | 50°C do 500°C |
| Metoda jazdy | Pas czasowy |
| Silnik | Silnik stopniowy, 2-fazowy, 3A |
| Port komunikacyjny | RS232 |
| Średnica drutu lutowego | 00,3 ≈ 1,5 mm |
| Przechowywanie | Wsparcie pamięci flash |
| Wymiar maszyny | 1016 * 685 * 800 mm |
| Waga netto | 65 kg |