|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RT800LA / RT800L |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 szt./miesiąc |
Profesjonalna maszyna PCB Router zaprojektowana do wysokiej precyzji PCB defaneling po montażu SMT.linia prosta, łuk, punkt i V-CUTprzetwarzanie.
Idealne dlaFabryki EMS, producenci PCB i linie produkcyjne SMTktóre wymagają dokładności, stabilności i automatyzacji.
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj maszyny | RT800LA / RT800L |
| Efektywny rozmiar cięcia | 300 * 350 mm |
| grubość cięcia PCB | 0.3 ️ 3,0 mm |
| Funkcja cięcia | Prosta linia, punkt, łuk, V-CUT |
| Stół obróbczy | Stolik podwójny |
| Dokładność cięcia | ± 0,05 mm |
| Dokładność pozycjonowania | ± 0,01 mm |
| Drogę wejścia | W lewo i w prawo |
| Sposób wejścia i wyjścia | Odciąganie próżniowe |
| Dostosowanie szerokości szyny | Automatyczna regulacja toru |
| Maksymalna prędkość ruchu | X/Y/Y2: 1000 mm/s, Z: 800 mm/s |
| Prędkość cięcia | 5 ′′ 100 mm/s (nieobowiązkowe) |
| Prędkość wrotnika | Maksymalnie 60 000 obrotów na minutę |
| Odpowiedni rozmiar cięcia frezowego | 00,8 3,0 mm |
| Tryb zmiany narzędzia | Automatyczna zmiana narzędzia |
| Monitorowanie narzędzi | Wykrywanie pęknięć, automatyczna korekta wysokości |
| Tryb sterowania | Precyzyjny wieloosiowy układ sterowania PC |
| Kontrola hosta | Komputer główny przemysłowy |
| Tryb napędu silnika | Serwo napęd Panasonic |
| Przewodnik śruby ołowiowej | Tajwan TBI / Shangyin |
| Główną markę wrotnika | NSK / niemiecki wrot (nieobowiązkowy) |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Zasilanie hosta | AC 220V 50/60Hz, jednofazowa |
| Moc zbiornika pyłu | 3 KM (2,2 kW) |
| Zasilanie zbieracza pyłu | AC 380V, trójfazowe |
| Tryb zbierania pyłu | Dolne zbieranie pyłu / górne zbieranie pyłu (nieobowiązkowe) |
| Rozmiar zbiornika pyłu (L*W*H) | 665 * 635 * 1610 mm / 718 * 764 * 1708 mm |
| Waga zbiornika pyłu | 155 kg |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Wielkość gospodarza cięcia (L*W*H) | 1750 * 1340 * 1587 mm |
| Rozmiar ostrza piły | 80 * 0,3 * 22 mm |
| Moc silnika ostrza piły | 00,4 kW |