| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-203 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 szt./miesiąc |
| Zasilanie | Jednofazowe AC220V 50-60HZ |
| Waga | 60KG |
| Wymiary maszyny | 770mm (L) × 370mm (W) × 420mm (H) |
| Prędkość cięcia | 300mm/s |
| Maksymalny skok koła nożowego | 350mm |
| Precyzyjna regulacja koła nożowego | 0-3mm |
| Regulacja dolnego noża | 0-2mm |
| Maksymalna szerokość cięcia płyty PCB | 150mm |
| Maksymalna długość cięcia płyty PCB | 350mm |
| Zakres grubości płyty PCB | 0.6-3.2mm |
| Zakres grubości rowka V | 0.25-2.0mm |