|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | SW-320YT |
| MOQ: | 1PC |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000PCS |
| Zastosowany rozmiar PCB | L × W: 50 × 50 ≈ 320 × 250 mm |
| Zastosowana grubość PCB | Podłoże: 0,8 ‰ 3 mm / długość szpilki: <3 mm |
| Wysokość elementów | Górna część podłoża < 100 mm / dolna część podłoża < 50 mm |
| Warunki podłoża | Krawędź procesu ≥ 3 mm, waga < 5 kg, gięcie < 0,5 mm |
| Płyn opalania | Materiał ze stopu tytanu, pojemność 15 kg, moc 1,8 kW |
| Moc podgrzewania | Podgrzewanie podczerwone 1 kW |
| Całkowita moc | AC 220V 3,5 kW |
| Wymogi dotyczące N2 | 990,999% czystości, ciśnienie 0,5 MPa, zużycie 1,2 m3/h |
| Dźwignia do rozpylania płynu | 0.5mm precyzyjna dysza do rozpylania płynu (importowana z Japonii) |
| Pojemność przepływu | 2 l |
| Źródło powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Prysznica do rozpylania średnica wewnętrzna | φ 3mm φ 20mm (wykorzystane indywidualnie) |
| Wysokość grzbietu fali | Automatyczne ustawienie/miarzenie wysokości |
| Kontrola systemu | PC+PLC (Windows+Siemens) |
| Oprogramowanie | Wsparcie programowania obrazu online lub offline |
| Monitorowanie wideo | Monitoring wideo w czasie rzeczywistym efektów lutowania |
| Zasilanie | Jednopasowa 220V±10%, moc wyjściowa: 3,5 kW |
| Waga | 120 kg (w tym 15 kg cyny lutowniczej) |
| Wymiary zewnętrzne | 750×950×1350 mm (z monitorem) 1000×980×1580 mm (z okładką górną) |
| Zastosowany rozmiar PCB | L × W: 50 × 50 ≈ 450 × 400 mm |
| Zastosowana grubość PCB | Podłoże: 0,8 ‰ 3 mm / długość szpilki: <3 mm |
| Wysokość elementów | Górna część podłoża < 100 mm / dolna część podłoża < 50 mm |
| Warunki podłoża | Krawędź procesu ≥ 3 mm, waga < 5 kg, gięcie < 0,5 mm |
| Płyn opalania | Materiał ze stopu tytanu, pojemność 15 kg, moc 1,8 kW |
| Moc podgrzewania | Podgrzewanie podczerwone 1 kW |
| Całkowita moc | AC 220V 3,5 kW |
| Wymogi dotyczące N2 | 990,999% czystości, ciśnienie 0,5 MPa, zużycie 1,2 m3/h |
| Dźwignia do rozpylania płynu | 0.5mm precyzyjna dysza do rozpylania płynu (importowana z Japonii) |
| Pojemność przepływu | 2 l |
| Źródło powietrza | 00,5-0,7Mpa |
| Prysznica do rozpylania średnica wewnętrzna | φ 3mm φ 20mm (wykorzystane indywidualnie) |
| Wysokość grzbietu fali | Automatyczne ustawienie/automatyczne pomiar wysokości |
| Kontrola systemu | PC+PLC (Windows+Siemens) |
| Oprogramowanie | Wsparcie programowania do rysowania linii na obrazach |
| Monitorowanie wideo | Monitoring wideo w czasie rzeczywistym efektów lutowania |
| Zasilanie | Jednopasowa 220V±10%, moc wyjściowa: 3,5 kW |
| Waga | 150 kg (w tym 15 kg cyny lutowniczej) |
| Wymiary zewnętrzne | 880×1280×1350 mm (z monitorem) 1270×1280×1580 mm (z wyłączeniem trójkolorowych świateł) |