| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-P223 |
| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sets per month |
Semi-automatyczna maszyna do drukowania tablic LED 1,2 M
Wprowadzenie
Ta półautomatyczna maszyna do druku pasty lutowej jest dostosowana do druku na płytkach PCB o długości 1,2 metra, powszechnie stosowanych w rurach LED.Łączy ręczne ładowanie z możliwościami automatycznego druku, co czyni go idealnym początkowym etapem procesu produkcyjnego przed maszyną do zbierania i umieszczania.
Specyfikacja
| Model | HS-P223 |
| Nazwa produktu | Drukarki półautomatyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 1200x320 mm |
| Rozmiar stołu drukarskiego | 1300x350 mm |
| Rozmiar ramki szablonu | 470x370~2000x550 mm |
| Dokładność druku | ±0,02 mm |
| grubość PCB | 0.2~2.0mm |
| Prędkość wycieraczki | 0-100 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Zasilanie | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Moc maszyny | 100 W |
| Ciśnienie powietrza | 5-7 kg/cm3 |
| Rozmiar maszyny | 1680*900*1680 mm |
| Masa maszyny | Około 350 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
O nas
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd. (HSTECH), założona w 2012 roku, jest kierowana przez doświadczonego inżyniera z dużym doświadczeniem w branży EMS.Firma specjalizuje się w rozwoju i produkcji urządzeń do przetwarzania PCB, a następnie poszerzył zakres działalności o produkcję odcinek PCB i maszyn do czyszczenia SMT.HSTECH dysponuje kompetentnym i ambitnym zespołem badawczo-rozwojowym, który stale bada najnowocześniejsze technologie przemysłoweWraz z zespołem marketingowym, który koncentruje się na eksporcie i jest doświadczony, HSTECH dokładne uchwycił dynamikę rynku, aby zapewnić, że jego produkty pozostają zgodne z zmieniającymi się wymaganiami rynku.
W trakcie swojej działalności HSTECH podtrzymuje zasadę innowacyjnego rozwoju, konsekwentnie osiągając przełomy technologiczne i produktowe.Dedykujemy się oferowaniu tanich produktów, które umożliwiają naszym klientom zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów i pracy.Hansheng Technology stoi w solidarności ze swoimi klientami, dążąc razem do lepszej przyszłości.
HSTECH stawia sobie za cel osiągnięcie "wysokiej jakości i inteligentności," dostosowanie się do filozofii "Quality-Oriented and Customer-Centric" przy jednoczesnym uwzględnieniu specyficznych dla branży cech i dążeniu do inteligentnej technologii w celu realizacji inteligentnych fabrykJeśli chodzi o obsługę posprzedażną, przestrzegamy zasady "odpowiedzialności", szybko reagujemy na wszelkie opinie o jakości i konsekwentnie obsługujemy naszych klientów.