| Nazwa marki: | Samsung |
| Numer modelu: | Podajnik wibracyjny serii SM |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Zmiennego natężenia wibracji SMT dla Samsung SM Chip Mounter
Wprowadzenie
Ten wibrujący podsycacz, wytwarzany przez firmę Samsung, został specjalnie zaprojektowany do stosowania w połączeniu z montażami chipów serii Samsung SM.Wyróżnia się możliwością konfiguracji 3- lub 5-rurowej i może zasilać również komponenty IC..
Specyfikacja
| Nazwa | Samsung SM Vibrating Feeder |
| Szczegóły | 3 rury/5 rury |
| napięcie | wewnętrzne 24V, zewnętrzne 110V/220V |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Waga | 30,5 kg |
| Wymiar | 500*110*150 mm |
| Aplikacja montażu chipów | Monter do układów chipowych Samsung SM |
Cechy
![]()
![]()
![]()