| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Robot lutowniczy z jedną głową/szczytem z napędem krokówkowym, pas czasowy
Charakterystyka:
wyposażone w wyświetlacz umożliwiający kompleksowy obraz całego procesu pracy.
Dwie stacje robocze i system szybko przełączalnego lutowania pozwalają na ograniczenie czasu potrzebnego na montaż i demontaż urządzeń.
Niezależnie opracowany inteligentny system sterowania, wyposażony w potężne funkcje i przyjazny dla użytkownika interfejs obsługi.
Dzięki rozległej bibliotece procesów programowanie stało się prostsze i bardziej wydajne.
Opcjonalne elementy uniwersalnych części pomocniczych, umożliwiające szybkie i łatwe montaż na miejscu.
Wysokiej jakości i niezawodna konstrukcja mechaniczna, nie wymagająca konserwacji.
Wysokiej mocy sterownik ogrzewania zapewnia stabilność ciągłego spawania, a system sterowania robotem zarządza pełnym monitorowaniem i kontrolą temperatury.
System filtrów oczyszczających dym przedłuża żywotność lutownicy i poprawia jakość lutownictwa.
Maszyna zawiera funkcję automatycznego czyszczenia, zwiększającą stabilność procesów lutowania i wydłużającą żywotność lutownicy.
Specyfikacja:
| Model | HS-S5331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y1/Y2/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 60 kg |
| Wymiar maszyny | 680*585*800 mm |
Zastosowanie:
Automatyczna lutownia jest wykorzystywana głównie w przemyśle wytwórczym elektroniki,w szczególności dla skomplikowanych procesów i zastosowań lutowniczych, które są trudne do osiągnięcia za pomocą metod lutowania reflow i lutowania falowego.
Idealnie nadaje się do płyt obwodowych mieszanych, komponentów wrażliwych na ciepło i delikatnych urządzeń podczas procesu back-end SMT. Maszyna ta jest szeroko stosowana w różnych dziedzinach,włącznie z liniami spawania płyt PCB, spawanie wtyczek ładowarki, lutowanie złączy, kształtowanie końcówek prądu stałego, podłączenia pasów świetlnych LED i wiele innych.
Automatyczne roboty lutowe zastąpiły lutowanie ręczne, znacząco zwiększając wydajność pracy i poprawiając jakość lutowania.włącznie z elektroniką samochodowąRoboty te wyróżniają się jakością spawania złączy, transformatorów RJ/sieci, kabli, spawania FPCB, spawania COF,płyty główne komputerów, kabli, głośników i silników.
![]()
![]()
![]()
O opakowaniu:
![]()