| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-NK250 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Linia produkcyjna SMT Dobry / niewłaściwy płytka magazyn oddzielający NG OK PCB Unloader
Wprowadzenie
Po przeprowadzeniu automatycznej inspekcji optycznej (AOI) urządzenie to działa skutecznie, przyjmując sygnały inspekcyjne z poprzedniego etapu.To automatycznie klasyfikuje PCB do dwóch grup: niezgodne (NG) i zgodne (OK) i kierowuje je do odpowiednich magazynów, co zapewnia wysoce wydajne i zorganizowane sortowanie płytek drukowanych.
Szczegóły techniczne
| Funkcja | Zbierz płyty NG/OK oddzielnie, odbierając sygnał. |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas odbioru przez zarząd | Co około 6 sekund |
| Zmiana magazynu w czasie | Około 30 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Strona operacyjna | Strona przednia |
| Taśmy przenośnej | ESD |
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Ciśnienie powietrza | 4-6Bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 15L/min |
| Liczba czasopism | Górna strona: 1 magazyn, dolna strona: 2 magazyn |
| Sygnał | SMEMA |
| Opcje |
1Tryb sterowania ekranem dotykowym. 2Automatyczna regulacja szerokości. 3, ilość magazynów do wymogów klienta. |
Cechy
Kontrola PLC:
System zawiera sterownik sterowania prędkością (PLC) zapewniający precyzyjną i niezawodną pracę.
Interfejs przyjazny dla użytkownika:
Zawiera panel membranowy LED o miękkim dotyku, zapewniający intuicyjną i łatwą kontrolę.
Zmienna wysokość:
Zaprojektowane tak, aby z łatwością pomieścić różne rozmiary i konfiguracje PCB.
Włączane zaciski:
Zapewnienie bezpiecznego ustawienia magazynu, ułatwiające stabilne umieszczenie tablicy.
Pneumatyczny tłocznik:
Zregulowane ciśnieniem w celu zapewnienia łagodnego i bez uszkodzeń przenoszenia deski.
Wysoka przepustowość:
Szybka zmiana magazynu zwiększa wydajność produkcji.
Automatyczne sortowanie NG/OK:
Bezproblemowo integruje się z AOI w celu usprawnienia kontroli i sortowania.
Standardowy interfejs komunikacyjny SMEMA:
Umożliwia płynną integrację z liniami produkcyjnymi za pośrednictwem protokołu SMEMA, ułatwiając płynną komunikację i wymianę danych.
Model
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460 mm |
| grubość PCB | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm |
| Rozmiar magazynu | 355*320*563 mm | 460*400*563 | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Wymiar maszyny | 1950*1600*1200 mm | 2300*1760*1200 mm | 2500*1880*1200 mm | 2500*2160*1200 mm |
| Waga | 220 kg | 280 kg | 340 kg | 380 kg |
Produkt i szczegóły
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()