|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-F550 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Linia i okrągłe urządzenia do tworzenia płytek wyposażone w linii Vcut PCB Depaneling Machine
Opis
Ta maszyna do segregacji PCB jest w pełni automatycznym modelem w linii V. Wykorzystuje ładowarkę PCB do automatycznego ładowania PCB.System pasów maszyny przewozi PCB do automatycznego oddzielenia wzdłuż osi X i YWykorzystując połączenie płyt liniowych i okrągłych, operator musi po prostu umieścić płyty w magazynie i czekać na oddzielne jednostki PCB przy wyjściu maszyny.To wysoce zautomatyzowana maszyna do segregacji PCB.
Cechy
Oto zmieniona wersja twoich uwag:
Specyfikacja
| Model | HS-F550 |
| Długość cięcia wydajności | 0-500 mm |
| Szerokość rozdzielająca | ≤ 300 mm |
| Rozmiar ostrza okrągłego | Φ125*30*3 mm |
| Rozmiar ostrza liniowego | 420*45*6 mm |
| Grubość ostrza | 00,3-0,6 mm |
| Prędkość oddzielania | Zmiennik |
| Gęstość oddzielnicza | ≤ 2 mm |
| Materiał ostrza | Ostrza ze stali o wysokiej jakości |
| Zdolność produkcyjna | 100,000 sztuk dziennie |
| napięcie | AC110V/220V |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,8Mpa |
| Władza | 1.1 kW |
| Wymiar maszyny | 1500*550*1550 mm |
| Waga | 325 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()