| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-P223 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Semi-automatyczna maszyna do drukowania tablic LED 1,2 M
Wprowadzenie
Ta półautomatyczna maszyna do drukowania pasty lutowej jest przeznaczona do drukowania na 1,2-metrowych płytkach PCB LED.co czyni go odpowiednim prekursorem do maszyny do zbierania i umieszczania w procesie produkcji.
Specyfikacja
| Model | HS-P223 |
| Nazwa produktu | Drukarki półautomatyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 1200x320 mm |
| Rozmiar stołu drukarskiego | 1300x350 mm |
| Rozmiar ramki szablonu | 470x370~2000x550 mm |
| Dokładność druku | ±0,02 mm |
| grubość PCB | 0.2~2.0mm |
| Prędkość wycieraczki | 0-100 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Zasilanie | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Moc maszyny | 100 W |
| Ciśnienie powietrza | 5-7 kg/cm3 |
| Rozmiar maszyny | 1680*900*1680 mm |
| Masa maszyny | Około 350 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
Posiadamy nie tylko maszyny i urządzenia SMT, ale także wiele części maszynowych. Jesteśmy dostawcą części i urządzeń maszyny SMT. takich jak podsycacz, dysze, wózek obrotowy płyt PCB, tłuszcz SMT,Mieszalnik pasty lutowej, licznik SMD, czujnik laserowy, filtr, profiler termiczny KIC, serwo silnik i tak dalej.
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem urządzeń do obsługi płyt SMT (ładowarki, rozładowarki, bufor, przenośnik itp.).Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejSpółka zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych SMT/THT.