| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-500LC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Wysokiej stabilności części maszyny SMT AC380V 8/10calowy ostrze 3600 obr. / min Automatyczna maszyna do cięcia ołowiu PCB
Cechy
Wykorzystuje urządzenie szrapneli typu orła do automatycznego zaciskania i popychania płyty PCB, zapewniając wysoką stabilność.podczas gdy wrot działa z dużą prędkością przy niskim hałasie, zapewniając wysoką precyzję i wydajność.
Ten model jest wyposażony w parę łańcuchów przenośnych, które przyciskają i przenoszą PCBA do szybkiego ostrza do obcinania.
Działa na napięciu 3-fazowym AC380V i zawiera przewód uziemienia dla bezpieczeństwa.
Maszyna jest kompatybilna do integracji z automatycznymi lutownikami lub maszynami AI.
Posiada wysoką stabilność i bezproblemowe możliwości integracji z automatycznymi maszynami lutowniczymi lub maszynami AI.
Wyposażone w urządzenie zapobiegające gięciom w celu przezwyciężenia problemu gięcia PCB podczas spawania.
Prędkość wejścia jest regulowana, z maksymalną prędkością 3 m/min.
Specyfikacja
| Model | HS-500LC |
| Władza | AC220, 50/60Hz/380V,50/60Hz |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400 mm ((L) x 250 mm ((W) |
| Prędkość osi głównej | 4500/min |
| Silnik osi głównej | 3/4 KT |
| Prędkość koła kierowniczego | 0-3 M można regulować |
| Min. wysokość ołowiu | 10,0-1,5 mm Min. |
| Wymiar maszyny | 750*600*860mm ((W*D*H) |
| Waga netto | 115 kg |
![]()
![]()
![]()