| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CVN350 |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Przewodnik boczny ze stali nierdzewnej wygrawerowanej laserowo z SMEMA
wprowadzenie:
Jednostka ta zapewnia bezproblemową integrację z liniami produkcyjnymi SMT, wyposażona w funkcję wyboru płyt OK i NG.pozwalające na ciągły przepływ PCB bez zakłócania normalnego procesu produkcji.
Charakterystyka:
Specyfikacja:
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~450*350 mm | 50*50~550*460 mm |
| Wymiar maszyny | 1000*690*930 mm | 1000*800*930 mm |
| Waga | 70 kg | 90 kg |
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R lub R~L (nieobowiązkowe) |
| Prędkość transportu | 0.5~20 m/min lub określić |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednorazowa |
| Zużycie energii | 100VA max. |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| Komunikacja | SMEMA |
szczegóły dotyczące produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()