|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Ta automatyczna lutownia z podwójnym stołem lutowniczym, jedną głowicą lutowniczą, ale z dwoma lutownikami, więc ma dwa regulatory temperatury, ale bez funkcji rotacji.Ten model nadaje się do lutowania zwykłych płyt PCB lub produkcji, podwójne lutownicy pracujące w tym samym czasie, znacznie poprawić wydajność lutownictwa.przez pudełko do ręcznego programowania każdego punktuNastępnie uruchom automatyczne lutowanie.
| Model | HS-DS5331 |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 500*300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny | 600*585*800 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()