| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-NK250 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Linia produkcyjna SMT Dobry / niewłaściwy płytka magazyn oddzielający NG OK PCB Unloader
Wprowadzenie
Po otrzymaniu sygnału inspekcji AOI w górnym rzędzieautomatycznie oddziela płyty niezgodne (NG) i zgodne (OK) na odpowiednie wyznaczone magazynki, zapewniając skuteczne i zorganizowane sortowanie PCB.
Szczegóły techniczne
| Funkcja | Zbierz płyty NG/OK oddzielnie, odbierając sygnał. |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas odbioru przez zarząd | Co około 6 sekund |
| Zmiana magazynu w czasie | Około 30 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Strona operacyjna | Strona przednia |
| Taśmy przenośnej | ESD |
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Ciśnienie powietrza | 4-6Bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 15L/min |
| Liczba czasopism | Górna strona: 1 magazyn, dolna strona: 2 magazyn |
| Sygnał | SMEMA |
| Opcje |
1Tryb sterowania ekranem dotykowym. 2Automatyczna regulacja szerokości. 3, ilość magazynów do wymogów klienta.
|
Cechy
Sterowanie programowaniem PLC: Urządzenie jest wyposażone w PLC (Programmable Logic Controller) zapewniający precyzyjne i niezawodne sterowanie programowaniem, zapewniające płynną i wydajną pracę.
Przyjazny dla użytkownika panel sterowania membranową LED: Dzięki panelom sterowania membranowym LED "soft touch" interfejs jest intuicyjny i łatwy w nawigacji, zapewniając bezproblemowe korzystanie z niego.
Zmiennego ustawienia wysokości: Jednostka oferuje wybieranie ustawień wysokości, co pozwala na elastyczność w zakresie dostosowywania różnych rozmiarów i konfiguracji płyt PCB.
Włączyć zaciski poziomowe do wyrównania magazynu: Wyposażone w zaciski poziomowe, magazynki można łatwo ustawić i zabezpieczyć, zapewniając dokładne i stabilne umieszczenie deski.
Pneumatyczny tłocznik z regulacją ciśnienia: Pneumatyczny tłocznik jest zaprojektowany z regulacją ciśnienia, umożliwiając precyzyjną kontrolę siły stosowanej podczas przenoszenia deski, minimalizując ryzyko uszkodzenia.
Wysoka przepustowość przy szybkiej zmianie magazynu: Jednostka posiada duże możliwości przepustowe, uzupełnione krótkim czasem zmiany magazynu, maksymalnie zwiększając wydajność produkcji.
Automatyczne sortowanie tablicy NG/OK według AOI: Bezproblemowa integracja z systemami AOI, urządzenie automatycznie zbiera i przechowuje płyty niezgodne (NG) i zgodne (OK) w oddzielnych magazynie,usprawnienie procesu kontroli i sortowania.
Standardowy interfejs komunikacyjny SMEMA: wyposażony w standardowy interfejs komunikacyjny SMEMA (Surface Mount Equipment Manufacturers Association), urządzenie może być łatwo zintegrowane z istniejącymi liniami produkcyjnymi,ułatwianie bezproblemowej komunikacji i wymiany danych.
Model
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460 mm |
| grubość PCB | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm |
| Rozmiar magazynu | 355*320*563 mm | 460*400*563 | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Wymiar maszyny | 1950*1600*1200 mm | 2300*1760*1200 mm | 2500*1880*1200 mm | 2500*2160*1200 mm |
| Waga | 220 kg | 280 kg | 340 kg | 380 kg |
Produkt i szczegóły
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()