| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-520 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-520 |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V ± 10% 50/60 Hz |
| Całkowita moc | 3800 W |
| Ogólne wymiary | Dł. 460 mm × szer. 480 mm × wys. 500 mm |
| Rozmiar PCB | Maks. 300 mm × 280 mm / min. 10 mm × 10 mm |
| Rozmiar BGA | Maks. 60 mm × 60 mm / min. 1 mm × 1 mm |
| Grubość PCB | 0,3-5 mm |
| Masa maszyny | 20 KG |
| Gwarancja | 3 lata (pierwszy rok bezpłatnie) |
| Stosowanie | Naprawa chipów/płyty głównej telefonu itp. |