|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-F328 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 20 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | Szybkość wysoka w linii PCB Router oddzielający |
| Kategoria produktów | Maszyna do routerów PCB |
| Prędkość transportu | 1500 mm/s (maksymalnie) regulowane |
| Maksymalny rozmiar PCB | 260x340 mm |
| Platforma robocza | Podwójne, można je połączyć w jedną platformę |
| Materiał | Pozostałe |
| Dokładność cięcia | ± 0,05 mm |
| Zasilanie | AC380V, 50/60Hz, 3KW |
| Kolor | Pomarańczowy, szary |
| Dyrekcja transportu | Od lewej do prawej |