|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S800H |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
8-osiowe automatyczne maszyny lutownicze to podwójne 4-osiowe maszyny lutownicze, które dodają kolejnego 4-osiowego robota w oparciu o 4-osiowego robota lutowniczego, co znacznie poprawia wydajność, a także sprawia, że lutowanie nie ma martwego kąta, odpowiednie do spawania punktowego i spawania przeciąganego, takich jak PCB, zwrotnice itp.
| Model | HS-S800H |
| Nazwa produktu | 8-osiowy robot lutowniczy |
| Napięcie wejściowe | AC110/220V,50/60Hz |
| Moc | Maks. 300W |
| Napięcie wyjściowe | DC24V |
| Zakres ruchu - oś X | 2x300mm |
| Oś Y1 | 2x300mm |
| Oś Y2 | 2x300mm |
| Oś Z | 2x300mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Prędkość (X/Y1/Y2/Z) | 5-800mm/sek |
| Oś R | ±360 stopni |
| Powtarzalna dokładność (X/Y1/Y2/Z) | ±0,02 mm |
| Udźwig roboczy | 5 kg |
| Udźwig mocowania | 3 kg |
| Materiał | Stop aluminium, farba powierzchniowa |
| Metoda napędu | Pasek rozrządu |
| Silnik | Silnik krokowy, 2-fazowy, 3A |
| Zakres temperatury podgrzewania wstępnego | 50-500℃ |
| Pojemność programu | maks. 99, plik punktowy: maks. 999 |
| Port komunikacyjny | RS232 |
| Wejście/wyjście I/O | 8 wejść, 16 wyjść |
| Średnica cyny lutowniczej | 0,3-1,5 mm |
| Rozszerzenie pamięci | obsługa pamięci flash |
| Tryb programowania | Zapisany lub nauczony |
| Wymiar maszyny | 880*580*645mm |
| Waga netto | 65KG |
| Przedmiot | Lutownica stołowa | ||
| Opakowanie | 1 zestaw do jednego drewnianego kartonu jako warunek bezpieczeństwa | ||
| Wymiar zewnętrzny | 880*580*645mm | ||
| Waga | około 20-35 kg | ||
| Dostawa | około 15-20 dni roboczych | ||
| Płatność | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | ||
| Port | Shenzhen | ||
| Wysyłka | A. Kurierem: 4-7 dni roboczych w ofercie specjalnej | ||
| B. Samolotem: 7 dni roboczych na wyznaczone lotnisko | |||
| C. Drogą morską: 20-25 dni roboczych w wyznaczonym porcie | |||
![]()
![]()
![]()