|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R/HS-DS331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Jednorazowe podwójne lutownictwo / obrót końcówki dostępne lutownictwo biurowe
Wprowadzenie
Ta automatyczna maszyna lutownicza typu stacjonarnego to 4-osiowy układ ruchowy, pojedynczy lutownik z zasięgiem podróży XYZ 300 * 300 * 100 mm, dostępna również rotacja.
Ta maszyna naprawi produkcję za pomocą dostosowanych elementów, ręczne programowanie z pudełkiem do zawieszenia, to ekonomiczna i opłacalna maszyna lutowa.
Zastosowanie
1, Produkty półprzewodnikowe: LSI. IC. Kompozycja temperatur IC. CSP. BGA itp.
2Produkty optyczne: kamery pierwszej klasy.
3. urządzenia domowe o ogólnej wydajności: DVD, sprzęt audio, systemy nawigacji samochodowej, komputery osobiste, takie jak aparaty fotograficzne, zegarki elektroniczne, kalkulatory do kopiowania PDA,telewizor z ciekłymi kryształami. wyroby medyczne 5, maszyny precyzyjne/produkty elektryczne: VTR.
4- Towary ogólnego użytku: maszyny do pisania, zabawki, instrumenty muzyczne, CDS, baterie itp.
Cechy
1, 4Axis pracy, X / Y / Z i R ruchu obrotowego, osiągnąć wiele kątów lutowania celu.
2Żelazko lutowe bez azotu, bardzo bezpieczne i chroniące środowisko.
3Głowa lutownicza może być ustawiana w różnych kierunkach, co może chronić PCB i komponenty przed uszkodzeniem.
4, Użyj głowicy żelaza jako punktu bazowego do wyrównania pozycji klucza produktu, naciśnij klawisz Enter, program automatycznie wygeneruje ten punkt w systemie,Następnie ustawienie danych o punkcie i tak dalej.
5Wykorzystanie wysokiej precyzji silnika krokowego i systemu napędzanego pasem czasowym oraz zaawansowanych algorytmów sterowania ruchem w celu skutecznego poprawy dokładności i powtarzalności pozycjonowania ruchu.
6, Maszyna z automatyczną funkcją czyszczenia, która może uczynić przetwarzanie lutowania bardziej stabilnym i wydłużyć żywotność żelaza lutowego.
7, z ręcznym wisiorkiem LCD nauczania, programowanie jest proste i łatwe do nauki.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
520*585*800 mm |
O produkcie
![]()
O szczegółach
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()