| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S441S |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Podwójna głowa lutownicza 400 mm Przesunięty zasięg pas czasowy Automatyczna lutownia/robot
Wprowadzenie
Ta automatyczna lutownicy jest podwójna głowa lutownicy z 400mmx400mm przesuwają zakres, ta maszyna jest odpowiednia do trudnych procesów i przetwarzania lutownicy, szczególnie odpowiedni do spawania płyt obwodów mieszanych, elementów wrażliwych na ciepło i urządzeń wrażliwych w procesie SMT
Specyfikacja
| Model | HS-S441S |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 400*400*100 mm |
| Oś R | żaden |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
515*585*800 mm |
Cechy
1.3-osiowa praca, zasięg 400x400 mm, spawalna w martwym środku.
2.Elastyczne spawanie, kompatybilne ze spawaniem miejscowym i spawaniem oporowym.
3Całkowicie aluminiowe, solidne i trwałe, antyrostyczne i anty-deformacyjne.
4.Procedura robocza obsługuje kopiowanie punkt do punktu i blok do bloku, wydajne programowanie.
5Żelazko lutowe bez azotu, bezpieczne i przyjazne dla środowiska.
6Wielokierunkowa regulacja głowicy lutowniczej, ochrona PCB i komponentów.
7Wysokiej precyzji silnik krokowy i synchroniczny napęd pasowy, w połączeniu z zaawansowanymi algorytmami, aby poprawić dokładność pozycjonowania i powtarzalność.
8Funkcja automatycznego czyszczenia, stabilne spawanie, wydłużenie żywotności żelaza.
O produkcie
![]()
O szczegółach
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()