|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Jednorazowy podwójny Y-platforma sterowanie temperaturą 5-osiowy automatyczny robot lutowniczy
Wprowadzenie
Nazywamy tego robota lutowniczym 5-osiową maszyną lutowniczą, opiera się na 4-osiowym robocie lutowniczym oraz 360 stopniowej rotacji osi R, więc ma większy zasięg lutownictwa.
Zastosowanie
1, Produkty półprzewodnikowe
2Produkty optyczne
3, Produkty elektroniczne
4, Ogólne urządzenia domowe
5, Maszyny precyzyjne/produkty elektryczne
6, Produkty mechaniczne dużej wielkości
7, Towary konsumpcyjne ogólne
Cechy
1.5-Sprawnienie do lutowania osi
2Precyzyjne sterowanie silnikiem stopniowym.
3.Zaawansowane ogrzewanie i zarządzanie pęknięciami cyny
4.Hiwin Liniowy Przewodnik do płynnego, płaskiego ruchu
5.Rozmaite tryby lutowania: Spot, Drag, & More
6.Wierny ramię z stopów aluminium: odporny na rdzew, niezgniotny
7.Intuicyjne naucz programingu z 99 gniazdkami
8System filtracji dymu poprawia jakość lutowania i żywotność żelaza
Specyfikacja
| Model | HS-S5331R |
| Zasilanie | Prędkość napędu AC110V/220V |
| Ciśnienie powietrza | 00,45-0,5Mpa |
| Oś | 5 |
Zakres ruchu |
X 500 mm |
| Y1 300 mm | |
| Y2 300 mm | |
| Z 100 mm | |
| R 360 stopni | |
Prędkość ruchu |
X/Y1/Y2 1-600 mm/s |
| Z 1-300 mm/s | |
| R 1-100 mm/s | |
| Sposób transportu | Przewodnik liniowy |
| Dokładność powtarzania | ± 0,05 mm |
| Pojemność obciążenia platformy | 10 kg |
| Pojemność obciążenia osi Z | 5 kg |
| Y wielkość platformy | 190*150 mm |
| Pojemność ogrzewania | 150 W |
| Tryb edycji | Panel sterujący |
| Pojemność programu | 99 |
| Port łączności | RS232 |
| Karmienie | Jednorazowy system podawania cyny |
| Średnica cyny lutowej | 00,3-1,5 mm |
| Wymiar maszyny | 720*580*645 mm |
| Waga netto | 65 kg |
O produkcie
![]()
O szczegółach
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()