| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-520 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-520 |
| Zasilanie | AC 220 V ± 10% 50/60 Hz |
| Całkowita moc | 3800 W |
| Ogólne wymiary | 460 mm × 480 mm × 500 mm |
| Zakres rozmiarów PCB | Maks.: 300 mm × 280 mm, Min.: 10 mm × 10 mm |
| Zakres rozmiarów BGA | Maks.: 60 mm × 60 mm, Min.: 1 mm × 1 mm |
| Grubość PCB | 0,3-5 mm |
| Masa maszyny | 20 kg |
| Gwarancja | 3 lata (pierwszy rok bezpłatnie) |
| Aplikacje | Chipy, płyty główne telefonów i komponenty elektroniczne |
| Pakiet | 1 zestaw w drewnianym kartonie |
| Wymiary | 460 mm × 480 mm × 500 mm |
| Waga | Około 20kg |
| Czas dostawy | 15-20 dni roboczych |
| Metody wysyłki | Kurier (4-7 dni), Powietrze (7 dni), Morze (20-25 dni) |