|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-UD330 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Przyciskowe sterowanie dostosowany rozładowacz PCB około 30 sekund rozładowacz linii SMT z napędem silnika
Zastosowanie:
Ta maszyna rozładowująca PCB używana na końcu linii produkcyjnej SMT, używana do zbierania PCB do magazynów.
Charakterystyka:
Specyfikacja:
| Funkcja | Ta jednostka służy do rozładunku PCB. |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund. |
| Zmiana magazynu w czasie | Około 30 sekund. |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia ((lub określić) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynu | Strona górna: 1 pc, strona dolna: 2 pc |
| Prędkość przenośnika | 0.5-20M/min lub na zamówienie |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-UD250 | HS-UD330 | HS-UD390 | HS-UD460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460 mm |
| Wymiar maszyny | 1900*800*1200 mm | 2320*880*1200 mm | 2620*940*1200 mm | 2620*1080*1200 mm |
| Rozmiar magazynu | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Waga | 140 kg | 220 kg | 280 kg | 320 kg |
Opakowanie i dostawa
| Pozycja | Rozładowarka PCB | ||
| Pakiet | 1 zestaw w jednym drewnianym kartonie jako warunek bezpieczeństwa | ||
| Wymiar zewnętrzny | 1900*1200*800 mm | ||
| Waga | około 140-320 kg | ||
| Dostawa | około 15-20 dni roboczych | ||
| Wypłata | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | ||
| Port | Shenzhen | ||
| Przesyłka | A.Przez kuriera: 4-7 dni roboczych według oferty specjalnej | ||
| B.Lot lotniczy: 7 dni roboczych na wyznaczonym lotnisku | |||
| C.Na morzu: 20-25 dni roboczych w wyznaczonym porcie | |||