|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-C1500 |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Całkowicie automatyczny przenośnik PCB Przenośnik PCB SMT łączący przenośnik z antystatycznym płaskim pasem
Przekaźnik łączący:
Elastyczne połączenie:
Przesyłowiec łączący składa się z wielu niezależnych modułowych jednostek przenośnikowych.
Każda jednostka może być elastycznie połączona przez połączenie łańcucha w celu osiągnięcia elastycznej regulacji układu linii produkcyjnej.
Przekaz ciągły:
Cały system przenośników może realizować ciągłą transmisję płyt PCB w celu zapewnienia wydajności produkcji.
Prędkość i rytm taśmy przenośnej można dostosowywać do potrzeb produkcji.
Rozsądny układ:
Wykorzystując połączenie łańcuchowe, linię przenośnikową można elastycznie ustawić zgodnie z przepływem procesu i ograniczeniami przestrzeni.
Rozsądne planowanie i układ pomagają zoptymalizować ogólny proces produkcji.
Kontrola segmentu:
Każda jednostka taśmy przenośnej może być napędzana i sterowana niezależnie w celu uzyskania segmentowanego uruchamiania i zatrzymania oraz regulacji prędkości.
Przyczynia się to do koordynacji rytmu różnych procesów i poprawy ogólnej wydajności produkcji.
Modułowa konstrukcja:
Jednostka przenośnikowa przyjmuje standaryzowaną konstrukcję modułu, która jest łatwa w utrzymaniu i wymianie.
Długość i liczba taśm transportowych mogą być zwiększane lub dostosowywane w dowolnym momencie w zależności od rzeczywistych potrzeb.
Inteligentny monitoring:
System przenośnikowy może być połączony z systemem zarządzania produkcją w celu realizacji zdalnego monitorowania i analizy danych.
terminowa diagnoza i zarządzanie usterkami w celu zapewnienia stabilnej pracy linii produkcyjnej.
Charakterystyka:
1Światło wieży na nocną pracę.
2Programatyczny sterownik logiczny.
3.Ręczna regulacja szerokości kliknięcia
4, przestrzeń ekonomiczna.
5.Użyj śruby ze stali nierdzewnej,gładkie i równoległe ustawienie szerokości
6.Przejazd z lewej do prawej, lub z prawej do lewej, przednia szyba ustawiona
7Stolik roboczy.
8Ustawialna wysokość i stabilne położenie kubka.
9Kontrola prędkości.
10Kompatybilny z SMEMA.
Zastosowanie:
Używane do łączenia maszyn górnego i dolnego przepływu między linią produkcyjną SMT
Specyfikacja:
| Funkcja | Używane do łączenia maszyn górnego i dolnego przepływu między linią produkcyjną SMT |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia lub dostosowana |
| Szerokość PCB | 50*50~530*460 mm |
| Opcje długości przenośnika | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m lub dostosowanie |
| Metoda regulacji prędkości | Głowica |
| Ustawienie szerokości | Ręczna ręcznika (opcjonalna automatyczna regulacja) |
| Zasilanie | AC110/220V,50/60Hz,± 10% |
| Opcje | Światło, wentylator, funkcja inspekcji, pokrywa, automatyczna regulacja szerokości, podwójna szyba itp. |
| Sygnał | SMEMA |
| Przekaźnik łącza | |||
![]()
![]()
![]()