|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
| Rodzaj produktu | Automatyczny robot lutowniczy |
| Osi robocze | 4 |
| Obrót osi R | 360 stopni |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| X/Y/Z Prędkość ruchu | Maksymalnie 300 mm/s |
| Zakres pracy | 300 × 300 × 100 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy |