| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-700 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
System wyrównania kolorów CCD Urządzenia do obsługi płytek PCB do dokładnej ponownej pracy i naprawy BGA
Specyfikacja
| Stacja naprawy BGA dla telefonów komórkowych | Model:HS-700 |
| Zasilanie | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 2600W |
| Pojemność ogrzewania | Górne ogrzewanie 1200W (maksymalnie), dolne ogrzewanie 1200W (maksymalnie) |
| Materiał elektryczny | Silnik napędowy + inteligentny kontroler temperatury + kolorowy ekran dotykowy |
| Regulacja temperatury | wysokiej precyzji czujnik K+ sterowanie pętlą zamkniętą + niezależny regulator temperatury (dokładność może osiągnąć ±1°C) |
| Czujnik | 1 sztuk |
| Sposób lokalizacji | Wsparcie PCB w kształcie litery V + zewnętrzne urządzenie uniwersalne + światło laserowe do centralnego i pozycjonowania |
| Wymiar ogólny | L450mm*W470mm*H670mm |
| Rozmiar PCB | Maksymalnie 140 mm*160 mm Min 5 mm*5 mm |
| Rozmiar BGA | Maksymalnie 50 mm*50 mm Min 1 mm*1 mm |
| Stosowana grubość PCB | 0.3 - 5 mm |
| Dokładność montażu | ± 0,01 mm |
| Masa maszyny | 30 kg |
| Masę chipa montażowego | 150 g |
| Tryby pracy | Piąte: Półautomatyczne / Ręczne / Usunięcie / Wstawienie / Spawanie |
| Korzystanie Naprawa | chipy / płyty głównej telefonu itp. |
Cechy
1.5 tryby pracy
2.15 wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości
3.7 kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości
4. Silnik stopniowy
5. System optycznego wyrównania kolorów CCD
6. Dokładność temperatury w zakresie ± 1 °C
7Dokładność instalacji w zakresie ± 0,01 mm
8Poziom sukcesu napraw: 99% +
9Niezależnie opracowane sterowanie mikrokontrolerem
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
Profil spółki