| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-300 |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220V (opcjonalnie) |
| Moc | 100W |
| Efektywna długość cięcia | 5-360mm |
| Rozmiar ostrza | Ostrze okrągłe φ125*3mm, ostrze liniowe 360*45*6mm |
| Materiał ostrza | Importowana wysokiej jakości stal szybkotnąca |
| Prędkość separacji | 300mm/s |
| Grubość nacięcia V | 1/3 grubości płytki |
| Szerokość separacji | Najlepsza 1-200mm |
| Rozmiar maszyny | 620*320*450mm |
| Waga | 50kg |