| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460FL |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Maszyna do przewracania PCB PCB obustronnego obrotu Maszyna 180 stopni PCB INVERTER
Cechy
1Maszyna ta jest używana do odwrócenia PCB i obrócenia go o 180 stopni w celu ukończenia produkcji dwustronnej.
2.2, 4 wybrane.
3Kontrola dotykowa i Mitsubishi PLC.
4. 3-kolorowy wyświetlacz.
5Wysokiej jakości i precyzyjny moduł przewodni.
6Elastyczne przewracanie, śruby kulkowe mogą płynnie łączyć sprzęt górny i dolny.
7Cała ciało ze stali nierdzewnej, trwałe i trwałe.
8/Sygnał SMEMA.
Specyfikacja
| Funkcja maszyny | 180-stopniowy inwerter PCB |
| Zasilanie | AC100-230V, jednofazowa, 50/60Hz |
| Blokada transportowa | pas ESD 7 mm |
| Wymiar PCB | (50*50) - ((500*460) mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 4-6 bar, maksymalnie 10L/min |
| Wysokość transportu | 900±20 mm |
| Kierunek transportu | L-R lub R-L (nieobowiązkowe) |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Wzniesienie/spadek | 1-4 (krok 10 mm) |
| Czas recyklingu | około 20 sekund |
| Komunikacja | SMEMA |
| Wymiar maszyny | 600*900*1200 mm |
| Waga | 140 kg |
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()