| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RM-F550 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 20 zestawów miesięcznie |
| Model | QL800A |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 260x340mm |
| Minimalny rozmiar PCB | 50x50mm |
| Grubość PCB | 0.4-6mm |
| Wysokość transportu | 900±50mm |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej |
| Prędkość transportu | 1500mm/s (maks.) Regulowana |
| Tryb ładowania | Szyna prowadząca transportu typu sekcyjnego |
| Regulacja szerokości szyny | Automatyczna |
| Interfejs komunikacyjny | SMEMA |
| Pozycjonowanie PCB | Pozycjonowanie na uchwytach |
| System podnoszenia | Podnoszenie za pomocą ssania próżniowego |
| Wrzeciono tnące/prędkość | 60 000 obr./min, marka niemiecka (opcjonalnie 100 000 obr./min, marka niemiecka) |
| Typ chłodzenia | Samoczynne chłodzenie |
| Automatyczna zmiana narzędzia | Opcjonalnie |
| Kontrola uszkodzenia narzędzia | Tak |
| Prędkość separacji | 5-100mm/s |
| Dokładność cięcia | ±0.05mm |
| Zestaw frezarski | φ0.8~φ3.0 Obrót w prawo, trzpień ze stali wolframowej |
| Dokładność powtarzalności pozycjonowania | ±0.1mm |
| Prędkość ruchu współrzędnych | 1000mm/s |
| Typ płyty wyjściowej | Transport taśmą ESD / jednostka posuwowa panelu wsadowego |
| Zbieranie odpadów | Zbieranie w szafie na odpady |
| Programowanie procedur | Import rysunku GERBER / programowanie edycyjne za pomocą systemu wizualnego |
| Zasilanie powietrzem | 5-8 kg/cm³ |
| Zasilanie | AC380V, 50/60Hz, 3KW |
| Rozmiar maszyny | 1500x850x1600 mm |
| Waga | Około 800kg |