| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | YS-802E |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Licznik komponentów SMD jest specjalistycznym urządzeniem do automatycznego liczenia i sortowania komponentów mocowanych na powierzchni (SMD).
| Model | YS-E802 |
| Zasilanie | AC110V,AC220V, 50/60Hz |
| Watty | 30 W |
| Liczenie czasu | 19 sekund do 2 minut. |
| Zakres liczenia | -59999~59999 |
| Wielkość pasma | 2,4,8,9,10,12,16,24,32mm |
| Szerokość taśmy | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 m |
| Rozmiar plastikowej rolki | 7-13 cali |
| Zastosowanie | Odpowiednie dla wszystkich elementów |
| Wielkość produktu | 450*270*180 mm |
| Wielkość opakowania | 460*280*190 mm |
| Waga brutto | 10 kg |
SMD Components Counter może monitorować i rejestrować liczbę wprowadzonych komponentów SMD w czasie rzeczywistym.Pomoże to śledzić postęp produkcji i zapewnić osiągnięcie z góry określonej przez produkt liczby komponentów SMD.
Dane statystyczne mogą być wykorzystane do analizy prędkości i efektywności wstawiania każdego modelu składowego.parametry procesu maszyny wkładowej mogą być zoptymalizowane w celu poprawy ogólnej wydajności produkcji.
Dane zarejestrowane przez licznik komponentów SMD mogą być wykorzystane do sprawdzenia, czy istnieją pominięcia lub nieprawidłowe wstawienia.W ten sposób można w odpowiednim czasie wykryć i naprawić problemy oraz zapewnić jakość produktu..
Dane statystyczne SMD Components Counter mogą stanowić podstawę do zarządzania zapasami.popyt na zapasy komponentów można lepiej przewidzieć i kontrolować.
Dane rejestrowane przez licznik komponentów SMD mogą być wykorzystywane do analizy i optymalizacji procesu produkcji.w procesie produkcyjnym można znaleźć wąskie gardła i możliwości poprawy.