| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-310L |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz PCB |
|---|---|
| Model | HS-310L |
| Wysokość rozdzielania (górna) | Maks. 39 mm |
| Wysokość rozdzielania (dolna) | Maks. 19 mm |
| Zasilanie powietrzem | 5 kgf/cm |
| Siła wyjściowa | 12,5 tony (brutto) |
| Wydajna długość cięcia | 1-360 mm |
| Rozmiar ostrza liniowego | 360×43,5×6 mm |
| Grubość PCB (z rowkiem V) | 0,1 mm ~ 2,0 mm |
| Grubość PCB (bez rowka V) | 0,1 mm ~ 1,0 mm |
| Materiał ostrza | Importowana wysokiej jakości stal szybkotnąca |
| Prędkość rozdzielania | 1-300 mm/s |
| Grubość V-cut | 0,3-3,5 mm |
| Zużycie powietrza | 200-400 (L/min) |
| Rozmiar maszyny | 700×325×400 mm |
| Waga | 130 kg |
| Odpowiednia płytka | Wszystkie płytki z rowkiem V |