|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Automatyczna lutownia do produkcji przemysłowej
Wprowadzenie
Automatyczna lutownia zastępuje tradycyjne ręczne lutownictwo, a maszyna będzie działać automatycznie poprzez ustawienie programu.Ta maszyna jest ustawiona z niestandardowych urządzeń i wymaga spawania produktów, ponieważ maszyna jest ciężka, może zapewnić dokładność spawania.i automatyczne pozycjonowanieCo więcej, maszyna jest łatwa w utrzymaniu i obsłudze, znacznie poprawiając wydajność produkcji.
Cechy
1Sama maszyna jest ciężka i stabilna, co zapewnia dokładność spawania.
2Modele stacjonarne pozwalają operatorom bardzo dokładnie obserwować proces pracy.
3Ta maszyna ma funkcje automatycznego ogrzewania i automatycznego karmienia drutami spawalniczymi.
4. 4-osiowe działanie, ruch obrotowy X/Y/Z i R, osiągając cele spawania wielokątnego.
5Skrzynka przenośna może ustawić programy robocze i może ustawić i zapisać do 999 programów.
6Program można bezpośrednio importować i ręcznie zapisywać punkt po punkcie.
7Maszyna ta posiada funkcję automatycznego czyszczenia, co może sprawić, że proces lutowania będzie bardziej stabilny i wydłuży żywotność lutownicy.
8. Ręczny LCD wisiorek nauczania, programowanie jest proste i łatwe do nauki.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
520*585*800 mm |
Zastosowanie
1, Produkty półprzewodnikowe: LSI. IC. Kompozycja temperatur IC. CSP. BGA itp.
2Produkty optyczne: kamery pierwszej klasy.
3. urządzenia domowe o ogólnej wydajności: DVD, sprzęt audio, systemy nawigacji samochodowej, komputery osobiste, takie jak aparaty fotograficzne, zegarki elektroniczne, kalkulatory do kopiowania PDA,telewizor z ciekłymi kryształami. wyroby medyczne 5, maszyny precyzyjne/produkty elektryczne: VTR.
4- Towary ogólnego użytku: maszyny do pisania, zabawki, instrumenty muzyczne, CDS, baterie itp.
![]()
![]()
![]()
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd ((HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który przez wiele lat pracował w firmie EMS, specjalizowaliśmy się w urządzeniach do obsługi PCB na początku,Następnie opracowujemy maszyny PCB i SMT.. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. badań i rozwoju, ale także wychodzący i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, rozwijania kierunków rozwoju produktów,aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiomW ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i wykorzystaliśmy, aby tworzyć efektywne kosztowo produkty, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.